whirla.png

Pozyskuj nowych i aktywizuj obecnych użytkowników aplikacji mobilnej

Inteligentne ładowarki bezprzewodowe to więcej niż udogodnienie dla Twoich gości.
 

Inteligentne ładowarki bezprzewodowe są montowane w meblach - dzięki odporności na zalanie i zniszczenie mogą zostać zainstalowane m.in. w strefach foodcourtowych. To koniec szukania gniazdek i kabli, aby móc skorzystać z płatności mobilnych czy przeglądarki.

Zapewnij komfort wygodnego ładowania, budując jednocześnie nowe możliwości kontaktu ze swoimi gośćmi! Dostęp do ładowarek w kluczowych miejscach Twojej przestrzeni pozwala na zdobycie nowych użytkowników aplikacji pośród jej gości. 

Whirla obniża koszty pozyskiwania nowych użytkowników aplikacji poprzez zapewnienie Twoim klientom dostępu do szybkiego ładowania smartfonów. Ładowanie z pełną prędkością włączane jest dopiero po uruchomieniu Twojej aplikacji mobilnej.

Centra handlowe

Aplikacja mobilna połączona z inteligentnymi ładowarkami bezprzewodowymi to nowy kanał komunikacji. Poinformuj swoich klientów o produktach i usługach podczas gdy ładują smartfony.

Restauracje i kawiarnie

Przyspiesz obsługę klientów w Twoim lokalu wprowadzając system zamawiania za pośrednictwem aplikacji. Inteligentne ładowarki bezprzewodowe dostarczą do systemu informacje,  z których stolików klienci dokonali zamówienia.

Hotele

Inteligentne ładowarki bezprzewodowe wypromują ofertę hotelu i wpłyną na satysfakcję klientów. Zapewnij wysoki standard przestrzeni i popraw doświadczenia gości Twojego hotelu.

Technologia

Inteligentne ładowarki bezprzewodowe

Ładowarki, które komunikują się ze smartfonami. Udostępnij je swoim gościom i zyskaj ich lojalność.

Whirla API

Oprogramowanie sterujące inteligentnymi ładowarkami bezprzewodowymi. Dołącz nasze rozwiązanie do swojej aplikacji.

Panel zarządzania

Panel, w którym znajdują się dane dotyczące wykorzystania ładowarek. Dowiedz się więcej o zachowaniach i preferencjach swoich gości.

Zapytaj o ofertę

  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Ikona społeczna

Whirla - Zdigitalizuj swoje przestrzenie.

Whirla - Digitize your spaces.

info@whirla.pl

I Poprzeczna 12A, Warszawa, Polska

© 2019 by Whirla