• Whirla Team

Z czym to się je? Czyli 8 najczęściej zadawanych pytań.

Aktualizacja: 16 paź 2018


Na naszej skrzynce pojawia się coraz więcej pytań dotyczących ładowania bezprzewodowego oraz możliwości jakie daje technologia. Postanowiliśmy zebrać te zadawane najczęściej i udzielić na nie wyczerpujących odpowiedzi, tak aby rozwiać wszelkie wątpliwości.


Jakie telefony można ładować bezprzewodowo?

Telefony fabrycznie przystosowane do ładowania bezprzewodowego to między innymi: iPhone'y 8, 8 plus, Samsungi S6, S7, S8 - pełna lista urządzeń kompatybilnych z naszymi ładowarkami znajduje się TUTAJ.

Wszystkie inne smartfony można ładować bezprzewodowo dzięki etui lub adapterom przystosowującym do ładowania bezprzewodowego. Wystarczy podłączyć telefon do adaptera i adapter położyć na ładowarce.


Czy ładowarkę można zainstalować w meblach, które są już użytkowane?

Tak. Nie ma konieczności zmiany mebli w biurze lub hotelu, aby mieć możliwość ładowania bezprzewodowego. Urządzenia, które oferujemy można zamontować w każdym istniejącym blacie. Oferujemy kompleksową usługę doboru urządzeń wraz z montażem.


Z jakiego materiału może być wykonany blat stołu?

Nasze urządzenia mogą być instalowane w szerokiej gamie materiałów - między innymi w blatach drewnianych, laminowanych lub wykonanych z tworzyw sztucznych. Jedynym ograniczeniem są blaty metalowe.


Jaką szybkość ma ładowanie bezprzewodowe?

Ładowanie bezprzewodowe jest porównywalne do ładowarek konwencjonalnych. Efektywność ładowarek bezprzewodowych oscyluje na poziomie 70-80% standardowego ładowania kablowego.


Czy ładowanie bezprzewodowe niszczy baterie?

Nie. Ładowanie bezprzewodowe nie wpływa w żaden sposób na żywotność baterii.

Czy mogę ładować baterię, trzymając telefon w kieszeni?

Niestety obecna technologia nie pozwala na ładowanie na tak duże odległości. Aby ładować telefon bezprzewodowo, należy położyć go na ładowarce lub na wyznaczonych miejscach na blatach mebli.


Ile urządzeń mogę ładować na jednej ładowarce?

Na jednej ładowarce może być ładowany jeden smartfon.


Czy mogę ładować telefon w etui?

Tak. Jedynie w przypadku grubych etui ochronnych oraz etui metalowych niezbędne jest ich zdjęcie w celu ładowania.

#FAQ #QA #pytaniaiodpowiedzi #ladowaniebezprzewodowe #nowetechnologie #innowacje #qi #apple #iphone #samsung #mobile #smartfony #technologia #whirla

logotypy-unijne.jpg
  • Facebook Social Icon
  • LinkedIn Ikona społeczna

Whirla - Zoptymalizuj swoje przestrzenie.

Whirla - Optimize your spaces.

© 2020 by Whirla